Ogłoszenia – XXIX Niedziela Zwykła – 20.10.2024r.

1. W sobotę prace porządkowe w kościele wykonali: Renata Grądzka, Krystyna Wdowiak, Genowefa Świst, Stanisława Piłat, Maria Parys. Bóg zapłać za poświęcony czas i włożony trud oraz zakupienie kwiatów.

2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny, w którym będziemy modlić się w intencji misjonarzy i misjonarek oraz prosić o nowe powołania misyjne. Składka przeznaczona jest na pomoc misjom.

3. Msze św. w ciągu tygodnia będą celebrowanie o godz. 17:00, a po nich nabożeństwo różańcowe. Prosimy o liczniejszy udział, szczególnie członków Żywego Różańca z całej Parafii.

4. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

5. W środę na spotkanie formacyjne na godz. 17:00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

6. W sobotę na godzinę 9:00 do prac porządkowych w kościele prosimy 5 kolejnych rodzin.

7. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych i miesiącem pamięci o zmarłych uprzejmie prosimy o uporządkowanie grobu najbliższych zmarłych spoczywających na cmentarzu parafialnym.

8. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła.

9. Informujemy, że z intencji pogrzebowych za śp. Zbigniewa Komanieckiego, 95 intencji odprawi ks. Mariusz Żybura na Ukrainie. Informacja o terminie tych Mszy św. została przekazana rodzinie.

10. Po Mszy św. można zakupić u Pana Kościelnego kopię obrazu Madonny z Puszczy w cenie po 100 zł.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w przedsionku kościoła.