Ogłoszenia – XXVII Niedziela Zwykła – 6.10.2024r.

1. W sobotę prace porządkowe w kościele wykonywali: Barbara Trojnacka, Danuta Rzeszutek, Jadwiga Herduś, Halina Piechota, Marek Piłat. Bóg zapłać za zakupienie kwiatów poświęcony czas i włożony trud. Podziękowania składamy także Panom: Mariuszowi i Krzysztofowi Rzeszutek za bezpłatnie wykonane prace na rzecz Parafii.

2. Dziś po Sumie zmiana tajemnic różańcowych oraz procesja na Dróżki i nabożeństwo różańcowe. Składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.

3. W dniu dzisiejszym w Skansenie w Kolbuszowej zostanie poświęcona zrekonstruowana plebania z Ostrów Tuszowskich. O godzinie 14:00 zostanie odprawiona Msza św. w stojącym obok kościele z Rzochowa. Pani Dyrektor Skansenu serdecznie zaprasza. Dla mieszkańców naszej parafii wstęp jest bezpłatny. Należy tylko zgłosić się w recepcji skansenu.

4. Msze św. w ciągu tygodnia będą celebrowane o godzinie 17:00. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe. Zwracamy się z gorącą prośbą o liczny udział wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych. Dajmy świadectwo umiłowania Matki Bożej w tej modlitwie.

5. W poniedziałek liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Jest to patronalny dzień wszystkich, którzy przynależą do Róż Różańcowych.

6. W środę Nowenna do Madonny z Puszczy. Prosimy o kierowanie próśb i podziękowań na kartkach, które są wyłożone na stoliku pod chórem.

7. W czwartek nabożeństwo ku czci bł. Rodziny Ulmów i uczczenie Relikwii.

8. W sobotę o godzinie 9:00 rozpoczną się prace porządkowe w kościele, do których wykonania prosimy 5 kolejnych rodzin. Prosimy nie kupować kwiatów.

9. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na wypominki za zmarłych.

10. U Pana kościelnego można zakupić kopie obrazów Madonny z Puszczy po 100 zł.

11. W tym tygodniu w środę na godzinę 17:00 na kolejne spotkanie formacyjne zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VIII. Obecność obowiązkowa.

12. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. będą zbierane dobrowolne ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny dla zdolnej młodzieży z uboższych rodzin.

13. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele parafialne.

14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w przedsionku kościoła.