Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich
Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich

OGŁOSZENIA – XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.06.2026r.

1. Serdeczne podziękowania składamy nowożeńcom: Mateuszowi i Monice za ofiarowanie kwiatów do wystroju świątyni. Dziękujemy również: Zofii Tomala, Zofii Czachor, Kamilowi Pogoda, Mariuszowi Rzeszutek, Krzysztofowi Rzeszutek i Alinie Trojnackiej za włożony trud podczas prac porządkowych oraz za złożenie 170 zł.

2. Msze św. w dni powszednie będą celebrowane o godz. 18:00. Po Mszy św. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. W środę w liturgii będziemy obchodzić Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Po Mszy św. cotygodniowa Nowenna do Madonny z Puszczy. Prosimy o liczny udział wszystkich parafian, a w sposób szczególny zapraszamy na to nabożeństwo dzieci i młodzież przed zakończeniem roku szkolnego i przed rozpoczęciem czasu wakacji.

4. W tym tygodniu odbędą się spotkania:

— we wtorek o 17:00 próba śpiewu dla dzieci ze scholi,

— w środę o 18:00 zbiórka ministrantów i lektorów,

— w piątek 18:30 spotkanie młodzieży.

5. W piątek o godz. 8:00 zarówno w kościele parafialnym w Ostrowach Tuszowskich, jak i w kaplicy w Przyłęku zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Do udziału w niej zapraszamy dzieci, ich rodziców oraz nauczycieli i pracowników szkół.

6. W sobotę na godz. 9:00 do prac porządkowych w kościele prosimy 5 kolejnych rodzin. Prosimy nie kupować kwiatów.

7. Przypominamy o składaniu ofiar 30 zł od rodziny dla Pana Organisty za jego posługę w kościele parafialnym i w kaplicach dojazdowych.

8. Wszystkim, którzy włączyli się w akcję przekazania „elektrośmieci” na pomoc misjonarzowi z naszej diecezji składamy serdeczne podziękowania — Bóg zapłać.

9. Prosimy o kupowanie i czytanie prasy katolickiej.

Zamknij menu