OGŁOSZENIA – XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.06.2026r.
1. W sobotę prace porządkowe w kościele i na jego obejściu wykonali: Elżbieta Wyparło, Zygmunt Rzeszutek, Magdalena Komaniecka, Agata Piłat, Halina Piechota, Grzegorz Smoła. Bóg zapłać za włożony trud oraz za zakupienie kwiatów.
2. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele parafialne.
3. Msze św. w dni powszednie będą celebrowane o godz. 18:00. Po Mszy św. nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
4. We wtorek o godz. 17:00 odbędzie się próba śpiewu dla dzieci ze scholi. W tym dniu po Mszy św. nabożeństwo do św. Jana Pawła II i oddanie czci Jego Relikwiom.
5. W środę w liturgii będziemy wspominać św. Brata Alberta Chmielowskiego. Odpust w Kolbuszowej. Po Mszy św. Nowenna do Madonny z Puszczy, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy. Prosimy o kierowanie pisanych na kartkach próśb i podziękowań.
6. Informujemy, że z intencji pogrzebowych za śp. Dawida Brzęś zostaną odprawione Msze św. gregoriańskie. Odprawi je na Ukrainie ks. Mariusz Zybura w dniach od 15 września do 14 października bieżącego roku.
7. W sobotę o godz. 9:00 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania prosimy 5 kolejnych rodzin. Nie kupować kwiatów.
8. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
9. 10 i 11 lipca (piątek, sobota) będziemy gościć młodzież uczestniczącą w 42 Pieszej Pielgrzymce Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego z Warszawy do Miejsca Piastowego. Przybędą do Przyłęka 10 lipca ok. godz. 20:00. Proszą o zakwaterowanie u parafian. 11 lipca o godz. 7:45 będzie Msza św. w kaplicy w Przyłęku. Odpowiedzialnym za organizację pobytu (stworzenie listy przyjmujących na nocleg) będzie Pan Sołtys i Radni. Może być ok 80 osób.
10. Dnia 19 czerwca (piątek) w godz. od 9 – 11 w Centrum Medycznym w Cmolasie odbędzie się komputerowe badanie ostrości widzenia w kierunku doboru okularów. Koszt badania: 30 zł, a przy realizacji zlecenia na okulary badanie jest bezpłatne. Więcej informacji oraz zapisy w rejestracji Centrum Medycznego.
11. We wtorek do godz. 9:00 prosimy składać elektrośmieci na parkingu koło plebanii. Jest to zbiórka na pomoc misjonarzowi z naszej diecezji.


