Ogłoszenia parafialne – XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2024r.

1. Serdeczne podziękowania składamy nowożeńcom: Patrycji i Marcinowi oraz Janowi i Izabeli za ofiarowania kwiatów do wystroju naszej świątyni, natomiast: Helenie Lubacz, Magdalenie Sobota, Bogusławie Rekut, Tomaszowi i Patrycji Rzeszutek oraz Magdalenie Nowak pragniemy podziękować za trud, poświęcony czas i złożenie ofiary 150 zł. Bóg zapłać.

2. Informujemy, że ubiegłej niedzieli zostało złożone: 4 025 zł, z tego: taca — 2525 zł, koperty — 1200 zł, konto parafialne 300 zł.

3. Dzisiaj po każdej Mszy będą zbierane dobrowolne ofiary do puszek na działalność Katolickiego Radia „Via” w Rzeszowie.

4. Msze św. w dni powszednie będą celebrowane o godzinie 18:00. Zachęcamy do liczniejszego uczestnictwa w codziennej Eucharystii.

5. W poniedziałek o godzinie 13:00 zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa za śp. Stanisława Grądzkiego z Ostrów Tuszowskich. Po Mszy św. o 18:00 nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

6. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. męczenników Korneliusza i Cypriana.

7. W środę na Mszę św. i nowennę zapraszamy w sposób szczególny dzieci i młodzież z parafii, z racji liturgicznego święta ich Patrona — św. Stanisława Kostki. Po nabożeństwie zbiórka ministrantów i lektorów.

8. W czwartek na godzinę 18;00 na spotkanie organizacyjne zapraszamy uczniów z klas VII z całej parafii wraz z rodzicami. Należy zabrać ze sobą indeksy.

9. W piątek liturgiczne wspomnienie świętych: Andrzeja, Pawła i ich towarzyszy — męczenników.

10. W sobotę liturgiczne święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

11. O godzinie 9:00 w tym dniu rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania prosimy  5 kolejnych rodzin.

12. W przyszłą niedzielę w Przyłęku o godzinie 11:00 zostanie odprawiona Suma Odpustową ku czci św. Stanisława Kostki — patrona kaplicy.

13. W najbliższym czasie prosimy o składanie ofiar — po 50 zł od rodziny dla pana Mieczysława Rzeszutka, jako wynagrodzenie za jego całoroczną troskę o porządek na cmentarzu parafialnym.

14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w przedsionku kościoła.