Drodzy Parafianie i Przyjaciele,

Kończący się rok skłania nas do złożenia Bogu dziękczynienia. Tak wiele łask i dobrodziejstw stało się naszym udziałem. I za to niech będzie Pan uwielbiony.

Niestety popełnialiśmy grzechy i okazywaliśmy nieposłuszeństwo kochającemu nas Ojcu. I za to serdecznie przepraszamy, szukając przebaczenia i ukojenia w Bożym  miłosierdziu.

Nowy Rok rozpoczynamy uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki. To Jej, Matce Wcielonego Słowa, Oblubienicy Ducha Świętego zawierzamy stający przed nami czas. Ukryci w Jej Sercu i kierowani Jej dłońmi przyjmujemy postawę dzieci, które otaczane Matczynym wzrokiem i opieką czują się bezpieczne na drogach życia.

I w końcu pragniemy podziękować Wam wszystkim. Za powszednimi i wielkimi wydarzeniami dziejącymi się w naszej wspólnocie stoicie Wy, Drodzy i Kochani Parafianie. Dziękujemy za każdy odruch dobroci Waszego serca, które natchnione przez Boga czyni dobro. Bogu niech będzie chwała.

Życzymy wszystkim błogosławionego Nowego 2023 Roku.

Duszpasterze Parafii Ostrowy Tuszowskie