1. W sobotę prace porządkowe w kościele wykonali: Urszula Franuszkiewicz, Genowefa Jachyra, Janina Jachyra, Agnieszka Jachyra, Łukasz Jachyra. Bóg zapłac za poświęcony czas, włożony trud i ofiarę w kwocie 100zł.

2. Dzisiejszą Uroczystością Chrystusa Króla kończymy rok liturgiczny.

3. Składka dziisiejsza jest przeznaczona na cele parafialne.

4. Msze święte w dni powszednie będą celebrowane o godz. 17:00. Po Mszach świętych modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach. Zachęcamy do udziału.

5. Wspomnienia liturgiczne:

-w poniedziałek Ofiarowanie NMP

-we wtorek św. Cecylii, męczennicy- patronki organistów i chórzystów

-w czwartek św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy

1. W środę Nowenna do Madonny z Puszczy. Ożywiajmy kult Matki Bożej

w naszym sanktuarium licznym uczestnictwem w tym nabożeństwie jak i pisanymi podziękowaniami i prośbami.

2. W sobotę o godz. 9:00 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania prosimy pięć kolejnych rodzin.

3. W związku z małym zainteresowaniem planowaną wycieczką na Słowację i Węgry informujemy, że zostaje ona odwołana.

4. W tym tygodniu odbędą się spotkania:

-w czwartek o 18:00 próba chóru

-w piątek o 17:00 spotkanie dla młodzieży z klas VIII.

1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent.

2. Po Mszy świętej istnieje możliwość zakupu kartek świątecznych z życzeniami i opłatkiem w cenie 3zł.

3. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.