1. W sobotę prace porządkowe w kościele wykonali: Iwona Skiba, Aneta Magda, Bronisława Kosiorowska, Bronisława Wolak. Bóg zapłac za poświęcony czas, włożony trud i ofiarę 80 zł.

2. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na spłatę zadłużenia za wykonane prace przy kościele parafialnym. Po każdej Mszy świętej można złożyć dobrowolne ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Dzień Solidarności z Kościołami Prześladowanymi.

3. Msze święte w dni powszednie o godz. 17:00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i udziału w modlitwie za zmarłych.

4. Wspomnienia liturgiczne:

-w czwartek św. Elżbiety Węgierskiej

-w piątek błog. Karoliny Kózkówny, Patronki naszej diecezji

1. W tym tygodniu odbędą się spotkania:

-we wtorek  o 17:00 dla młodzieży z klas 7

-w czwartek o 18:30 próba chóru

-w piątek o 17:00 dla ministrantów i lektorów

1. Po Mszach świętych będzie można zakupić kartki świąteczne z życzeniami i opłatkiem w cenie 3 zł.

2. Przypominamy i zachęcamy do wzięcia udziału w  pielgrzymce  na Węgry i Słowację- w dniach 5-8 grudnia.  Program dostępny jest na stronie internetowej parafii oraz w gablocie. Zapisy z wpłatą 500 zł zaliczki od osoby trwają do niedzieli 20 listopada.

3. W sobotę o godz. 9:00 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania prosimy pięć kolejnych rodzin.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Na sumie chrzest dzieci. Zapisu do chrztu można dokonać w kancelarii parafialnej. Składka z tego dnia będzie przeznaczona na cele parafialne.

5. Uprzejmie prosimy o wpłaty po 40 zł. od rodziny dla Pana Mieczysława Rzeszutka. Jest to forma wynagrodzenia za Jego całoroczną pracę i troskę o cmentarz parafialny.

6. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.