1. W sobotę prace porządkowe w kościele wykonali: Bogusława Rzeszutek, Irena Guźda, Cecylia Babiarz, Stanisława Wyparło i Krystyna Lubacz. Bóg zapłać za zakupione kwiaty, wykonane prace i włożony trud.

1. Msze święte w dni powszednie będą celebrowane o godz. 18:00.

2. Wspomnienia liturgiczne:

-we wtorek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

-w środę Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

-w piątek wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.

1. W środę zapraszamy na Nowennę do Madonny z Puszczy. Przypominamy o kierowaniu pisanych na kartkach naszych próśb i podziękowań do Matki Bożej.

2. W tym tygodniu odbędą się spotkania:

-w poniedziałek o 18:00 dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII

-w piątek bezpośrednio po Mszy świętej próba chóru.

1. W sobotę do prac porządkowych w kościele na godz. 9:00 prosimy pięć kolejnych rodzin.

2. W przyszłą niedzielę na sumie gościć będziemy pszczelarzy z Okręgu kolbuszowskiego, którzy jak co roku przybędą z pielgrzymką do naszego Sanktuarium.

3. 13 października do godz. 9:00 przy naszym kościele prowadzona będzie zbiórka elektrośmieci w związku z Akcją: „Oczyść dom i świat z elektrośmieci i wesprzyj Kościoły na Wschodzie”. Elektrośmieci będzie można składać dzień wcześniej (12 października) w wyznaczonym miejscu (parking przy ogrodzeniu plebanii). Więcej informacji na ulotkach.

4. Serdecznie zapraszamy do chóru parafialnego nowe osoby -młodzież i osoby dorosłe, które chcą swoim śpiewem ubogacić liturgię w naszym kościele i rozwijać swoje zdolności muzyczne. Zaangażowanie się w śpiew podczas liturgii jest jednym z wyrazów troski o naszą wspólnotę parafialną. Do śpiewania w chórze nie jest konieczna znajomość nut, ale chęć chwalenia Pana Boga przez śpiew. Chętne osoby zapraszamy na próbę w piątek o godz. 18:30.

5. Sołtys sołectwa Ostrowy Tuszowskie zapraszam wszystkich mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się 25 września (niedziela) o godz. 16:30 w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ostrowach Tuszowskich.

6. Informacja o wymaganiach stawianych kandydatom na rodziców chrzestnych na stronie parafii (w aktualnościach) i w gablocie.

7. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.