1. Bóg zapłać osobom, które w minioną sobotę wykonały prace porządkowe w kościele.

2. Msze święte w dni powszednie będą celebrowane o godz. 17:00.

3. W środę Nowenna do Madonny z Puszczy. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie oraz do pisania swoich próśb i podziękowań.

4. W tym tygodniu odbędą się spotkania:

-w środę po Mszy św. próba chóru

-w czwartek o 17:00 zbiórka dla ministrantów i lektorów

-w piątek o 17:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania
z klas VIII

1. W przyszłą niedzielę na sumie chrzest dzieci. Zapisu do chrztu mozna dokonać w kancelarii parafialnej. Składka będzie przeznaczona na spłatę długu za wykonane prace przy kościele parafialnym.

2. Na stoliku pod chórem znajdują się poświęcone zestawy kadzidła i kredy. Rodziny, które nie odebrały ich w Uroczystość Objawienia Pańskiego- mogą uczynić to dzisiaj.

3. W tym roku czekają nas ważne wydarzenia parafialne: 20 marca wizytacja kanoniczna Parafii, którą przeprowadzi Ksiądz biskup Ordynariusz Jan Wątroba; Misje parafialne oraz uroczystości związane z 10 rocznicą koronacji obrazu Madonny z Puszczy (niedziela 15 maja).

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym dodatek- płyta z fragmentami ksiąg Pisma Świętego.

5. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.