Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich
Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich
  1. Dziękujemy osobom, które w minioną sobotę wykonały prace porządkowe w kościele. Bóg zapłać za włożony trud i zakup kwiatów.

  2. Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prowadzone prace remontowe przy kościele parafialnym. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom!

  3. Dzisiaj rozpoczynamy XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”. Jest to zachęta to zachowania bezpieczeństwa na drogach i modlitwy za kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia samochodów i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przez kierowców będą przeznaczone na pomoc w zakupie środków transportu dla polskich misjonarzy i misjonarek.

  4. Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 8:00. Kancelaria parafialna czynna bezpośrednio po Mszy św.

  5. Wspomnienia liturgiczne: w środę święto św. Marii Magdaleny, w czwartek św. Brygidy- Patronki Europy, w sobotę św. Jakuba Apostoła.

  6. W środę Nowenna do Madonny z Puszczy, na którą w sposób szczególny zapraszamy tegorocznych kandydatów do bierzmowania. Po Nowennie spotkanie dla młodzieży, na które prosimy przynieść indeksy.

  7. W tym tygodniu w poniedziałek i piątek o godz. 18:00 próba chóru.

  8. Prosimy o składanie ofiar dla Pana Organisty.

  9. W sobotę na godz. 9:00 do prac porządkowych w kościele prosimy pięć kolejnych rodzin.

  10. W przyszłą niedzielę w Parafii Trzęsówka odbędą się uroczystości odpustowe ku czci św. Anny.

 

Zamknij menu