1. Dziękujemy osobom, które w minioną sobotę wykonały prace porządkowe w kościele. Bóg zapłać za włożony trud i zakup kwiatów.

2. Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka jest przeznaczona na WSD w Rzeszowie. po każdej Mszy św. będą zbierane dobrowolne ofiary do puszek na pomoc rodzinom naszej diecezji, które zostały dotknięte przez powódź.

3. Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane rano o godz. 8:00. Wszystkie sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać bezpośrednio po Mszy św.

4. Wspomnienia liturgiczne:

-w poniedziałek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

-w środę św. Jana z Dukli

-w sobotę św. Benedykta- Patrona Europy.

1. W środę Nowenna do Madonny z Puszczy. Zapraszamy do licznego udziału we wspólnej modlitwie oraz do kierowaniu osobistych próśb i podziękowań.

6.W sobotę o godz. 9:00 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania prosimy pięć kolejnych rodzin. Prosimy nie kupować kwiatów.

7.Zwracamy się z gorącą prośbą o zabieranie z cmentarza wszelkich plastików i szkła i dołączanie ich do odpadów swoich domostw.

8.Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na prowadzone prace przy dachu kościoła. Prosimy, aby każda rodzina złożyła raz w miesiącu ofiarę 50 zł na ten cel. Bóg zapłać za zrozumienie i liczymy na Waszą ofiarność.

1. Informujemy, że w dniach od 1 do 30 października w Lublinie będą odprawiane Msze św. gregoriańskie za śp. Janinę Rzeszutek. Odprawi je ks. Paweł Ślawski.

2. Przypominamy o składaniu ofiar dla Pana organisty.