Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich
Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich
 1. Dziękujemy osobom, które w sobotę wykonały prace porządkowe w kościele oraz zakupiły kwiaty .

 2. Dzisiaj o godz. 14:30 na cmentarzu parafialnym rozpoczną się obrzędy pogrzebowe śp. Józefa Sobowskiego, a po nich o godz. 15:00 zostanie odprawiona Msza św.

 3. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele parafialne.

 4. Msze św. i nabożeństwa majowe będą odprawiane codziennie o godz. 18:00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

 5. We wtorek o godz. 18:00 powitamy w naszym Sanktuarium Obraz Matki Bożej Robotników Solidarności. Następnie zostanie odprawiona Msza św. do godz. 21:00 będzie możliwość indywidualnej modlitwy przed Obrazem. O 21:00 Apel Jasnogórski.

 6. W środę czuwanie przed Obrazem rozpocznie się o godz. 8:00. O podjęcie modlitewnego czuwania prosimy członków Żywego Różańca. Plan czuwania podany na stronie parafii oraz w gablocie. O godz. 17:00 zostanie odprawiona Msza św. i pożegnamy Obraz, który zostanie przekazany do kościoła parafialnego w Trzęsówce.

 7. Cotygodniowa Nowenna do Madonny z Puszczy zostanie odprawiona w czwartek.

 8. Wspomnienia liturgiczne: we wtorek św. Filipa Nareusza, kapłana; w piątek św. Urszuli Ledóchwskiej.

 9. W sobotę na godz. 9:00 do prac porządkowych w kościele prosimy pięć kolejnych rodzin.

 10. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Uroczystosć Zesłania Ducha Świętego- kończy Ona okres wielkanocny. Przypominamy, że do 7 czerwca jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty (w ramach spowiedzi wielkanocnej).

 11. W przyszłą niedziele po sumie zapraszamy na spotkanie Panów z Rady Parafialnej.

Zamknij menu