Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich
Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich
  1. Dziękujemy osobom, które w sobotę wykonały prace porządkowe w kościele oraz zakupiły kwiaty .

  2. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako dzień dziękczynienia za życie i posługę na Stolicy Apostolskiej św. Jana Pawła II, z racji setnej rocznicy Jego urodzin. Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na działalność Katolickiego Radia Via w Rzeszowie.

  3. Msze św. w ciągu tygodnia połączone z nabożeństwami majowymi będą odprawiane o godz. 18:00.

  4. Od poniedziałku do środy wypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo Boże w ludzkiej pracy.

  5. We wtorek przypada 8 rocznica Koronacji Cudownego obrazu Madonny z puszczy w naszym Sanktuarium. W tym dniu podziękujemy Bogu za to ważne dla nas wydarzenie uroczysta Nowenną, która zostanie odprawiona o godz. 20:30, a po niej Apel Jasnogórski. W oknach naszych domów wystawmy obrazy Matki Bożej Madonny z Puszczy. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i dziękczynienia.

  6. W czwartek po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne dla dzieci klas III, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej.

  7. W sobotę o godz. 9:00 rozpoczną się prace porządkowe w naszym kościele. O ich wykonanie prosimy pięć kolejnych rodzin.

  8. Przyszła niedziela obchodzona będzie jako Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Składka będzie przeznaczona na cele parafialne.

Zamknij menu