Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich
Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich
  1. Dziękujemy osobom, które w sobotę wykonały prace porządkowe w kościele oraz zakupiły kwiaty .

  2. Dzisiaj o godz.14:30 na cmentarzu parafialnym rozpoczną się obrzędy pogrzebowe śp. Stanisławy Kusik, a o godz. 15:00 zostanie odprawiona Msza św. w Jej intencji. Duszę zmarłej Stanisławy polecajmy Bożemu Miłosierdziu.

  3. Msze św. z nabożeństwem majowym będą odprawiane w tygodniu o godz. 18:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  4. W środę Nowenna do Madonny z Puszczy. Swoje podziękowania i prośby prosimy składać w skrzynce pod chórem.

  5. W czwartek liturgiczne święto św. Macieja Apostoła.

  6. W sobotę święto św. Andrzeja Boboli, męczennika- Patrona Polski. W sobotę o godz. 9:00 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania prosimy pięć kolejnych rodzin.

  7. W przyszła niedzielę będziemy dziękować Bogu za Zycie św. Jana Pawła II i Jego posługę na Stolicy Piotrowej z racji setnej rocznicy Jego urodzin. Składka z tej niedzieli będzie przeznaczona na działalność Katolickiego Radia Via w Rzeszowie.

Zamknij menu