Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich
Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich
  1. Dziękujemy osobom, które w piątek wykonały prace porządkowe w kościele oraz zakupiły kwiaty .

  2. Od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na WSD w Rzeszowie.

  3. Msze św. połączone z nabożeństwami majowymi będą oprawiane o godz. 18:00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

  4. Wspomnienia liturgiczne:

    w poniedziałek św. Floriana, męczennika- Patrona Strażaków; w środę liturgiczne święto św. Apostołów Filipa i Jakuba; w czwartek nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio; w piątek liturgiczna uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika- Patrona Polski (w tym dniu nie obowiązuje nas post od pokarmów mięsnych).

  5. W sobotę na godz. 9:00 do prac porządkowych w kościele prosimy pięć kolejnych rodzin.

  6. Przypominamy, że okres wielkanocny trwa do 7 czerwca. W tym czasie konieczne jest nasze pogłębienie wiary i kontaktu z Chrystusem, który czeka na nas z łaską miłosierdzia w sakramencie pokuty i pragnie nas umacniać w Komunii św. przystąpmy zatem w dowolnym czasie do spowiedzi, aby w pełni uczestniczyć w Eucharystii.

Zamknij menu