1.Serdeczne podziękowania składamy wszystkim osobom, które w minionym tygodniu podjęły się wykonania prac porządkowych w kościele. Dziękujemy za poświęcony czas, włożony trud, zakup kwiatów oraz złożoną ofiarę 110zł.

2.Dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele diecezjalne.

3.Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 17:00.

4.Wspomnienia liturgiczne:

-w poniedziałek św. Scholastyki, dziewicy

-we wtorek Matki Bożej z Lourdes

-w piątek  Święto świętych Cyryla i Metodego- Patronów Europy

5.We wtorek o godz. 14:00 zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa za śp. Piotra Posłusznego.

6.We wtorek będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy o godz. 17:00 zostanie udzielony Sakrament Chorych osobom starszym i chorym. Prosimy, aby przywieźć osoby starsze do kościoła w tym dniu. Pół godziny przed Mszą sakrament pokuty.

7.W środę Nowenna do Madonny z Puszczy. Przypominamy o pisaniu na kartkach naszych próśb i podziękowań.

8.W czwartek o godz. 17:00 spotkanie młodzieży KSM-u.

9.W piątek o godz. 18:00 próba chóru.

10.W przyszłą niedzielę na sumie chrzest dzieci. Zapisu do chrztu można dokonać
w kancelarii parafialnej. W tym dniu po Mszy o 15:00 nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

11.Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na cele parafialne, między innymi na opłacenie rachunku za ogrzewanie kościoła: 1.780zł oraz za wywóz śmieci z cmentarza.

12.W sobotę o godz. 9 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania prosimy pięć rodzin- od początku numeracji.