1.Dzisiejsza składka jest przeznaczona na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.
Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2.Jutro o godz. 8:00 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania prosimy rodziny z końcowej numeracji Ostrów Tusz. oraz z Toporowa.

3.Msze św. w dni powszednie będą odprawiane o godz. 17:00.

4.Wspomnienia liturgiczne:

-w środę św. Agaty, dziewicy i męczennicy

-w czwartek św. Pawła Miki i towarzyszy

5.W tym tygodniu odbędą się spotkania:

-W środę o 18:00 dla rodziców dzieci komunijnych, którzy zamówili stroje dla swoich dzieci- celem odebrania

– w czwartek o godz. 17:00 spotkanie dl ministrantów i lektorów

-w piątek o godz. 18:00 próba chóru

– w sobotę o godz. 10:30 próba scholi

6.W tym tygodniu przypadają: I czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. W czwartek po Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio.

7.W piątek od godz. 9:00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

8.Informujemy, że z intencji pogrzebowych zostaną odprawione Msze św. gregoriańskie:

od 17 lutego do 17 marca za śp. Stanisława Lubacza– odprawi je w Rzymie ks. Łukasz Bankowski

od 1 do 30 marca za śp. Sylwestra Siuzdaka– odprawi je w Lublinie ks. Tomasz Bąk

od 20 kwietnia do 19 maja za śp Sylwestra Siuzdaka– odprawi je w Rzymie ks. Łukasz Bankowski

1. W okresie wakacji, w terminie 25-31 lipca planowana jest pielgrzymka autokarowa do Grecji Północnej, Macedonii i Serbii. Koszt 850zł + 240 Euro. Zapisy do końca lutego
    w zakrystii lub w kancelarii. Program szczegółowy dostępny jest w gablocie oraz na stronie internetowej parafii.

10.Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na cele parafialne.