1.W minioną sobotę prace porządkowe w kościele wykonali: Genowefa Jachyra, Agnieszka Jachyra, Urszula Franuszkiewicz, Stanisław Jachyra, Jakub Cudo, Łukasz Jachyra, Katarzyna Cudo. Bóg zapłać za zakupienie kwiatów i troskę o naszą świątynię!

2.Dzisiaj po Sumie procesja na Dróżki Różańcowe połączona z nabożeństwem Różańcowym. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele diecezjalne.

3.Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 17:00- po Mszach
św. nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy do udziału.

4.W środę Nowenna do Madonny z Puszczy. Ożywiajmy kult Madonny poprzez kierowane prośby i podziękowania.

5.W czwartek na godz. 17 na Mszę św. i na spotkanie zapraszamy młodzież KSM-u.

6.W piątek o godz. 18:30 w salce parafialnej odbędzie się próba chóru. Zapraszamy również nowe osoby.

7.W sobotę o godz. 9 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania porosimy pięć kolejnych rodzin.

8.W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XIX Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. będą zbierane do puszek ofiary na fundusz stypendialny dla zdolnej i ubogiej młodzieży.

9.Następna niedziela to dla Polski i Polaków ważny dzień związany z wyborami parlamentarnymi. Wypełnijmy swój obywatelski obowiązek.

10.Wspomnienia liturgiczne:

-w poniedziałek wspomnienie Matki Bożej Różańcowej

11.W tym miesiącu będą wykonywane prace przy likwidowaniu wilgoci ścian zewnętrznych naszego kościoła metodą tzw. Iniekcji. Prace przy organach rozpoczną się w grudniu i potrwają do  lutego przyszłego roku.