1.W minioną sobotę prace porządkowe w kościele wykonali: Janusz Paterak, Bronisława Wolak, Aneta Magda, Stanisław Magda, Edyta Kosiorowska, Roman Wolak. Bóg zapłać za włożony trud oraz zakup kwiatów.

2.Msze św. w dni powszednie będą celebrowane o godz. 17:00.

3.Od wtorku rozpoczną się nabożeństwa różańcowe. Do udziału w nich zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie członków Żywego Różańca, dzieci szkolne oraz młodzież. Orędzie Maryi z Fatimy „Odmawiajcie różaniec” niech będzie zachętą do codziennego wypraszania potrzebnych łask.

4.We wtorek w czasie Mszy św. zostaną poświęcone różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Dzieci wraz z rodzicami prosimy o przybycie w tym dniu na Mszę.

5.W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.

6.W piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną:

-w Przyłęku i Szydłowcu w godzinach 9:00-10:30

-w Ostrowach Tuszowskich od godz. 10:30.

7.W piątek o godz. 19:00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie i próba powstającego przy naszej Parafii Chóru. Chór prowadzony będzie przez Panią Agnieszkę  z Mielca. Prosimy nowe osoby (mężczyzn i kobiety) o wkład w śpiew na chwałę Bożą.

8.Wspomnienia liturgiczne:

-w poniedziałek św. Hieronima, kapłana i Doktora Kościoła

-we wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus

-w środę Aniołów Stróżów

-w piątek św. Franciszka z Asyżu

-w sobotę św. Faustyny Kowalskiej

9.W tym tygodniu odbędą się spotkania: w czwartek o 17:00 dla ministrantów i lektorów,
w sobotę o 10:30 próba scholi.

10.W przyszłą niedzielę po sumie zostanie odprawione nabożeństwo różańcowe na Dróżkach Różańcowych, a po nim zmiana tajemnic w kościele. Składka z tego dnia przeznaczona będzie na cele diecezjalne.