1.W minioną sobotę prace porządkowe w kościele wykonali: Lucyna Magda, Anna Skiba, Janina Rzeszutek, Agnieszka Lubera, Helena Bujak. Bóg zapłać za poświęcony czas, włożony trud oraz za ofiarę w kwocie 100zł.

Serdeczne podziękowania składamy nowożeńcom: Marii i Zbigniewowi
za ofiarowanie kwiatów do świątyni.

2.Dzisiaj przypada 80 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy
w modlitwach o wszystkich ofiarach oraz módlmy się o pokój na świecie. O godz. 14
w kościołach w całej Polsce zabrzmią dzwony, które upamiętnią to tragiczne wydarzenie.

3.Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka jest przeznaczona na WSD
w Rzeszowie.

4.Msze  św. w dni powszednie będą odprawiane o godz. 18:00.

5.W poniedziałek dzieci i młodzież rozpoczną nowy rok szkolny. Msze św. na rozpoczęcie roku: o godz. 8:00 w Przyłęku, o godz. 9:00 w Ostrowach Tuszowskich. Prosimy, aby dzieci z klas I przyniosły na Mszę św. swoje tornistry
i przybory szkolne- zostaną one poświęcone. Informujemy, że dowóz dzieci
z Toporowa będzie od wtorku o godz. 7:35. Prosimy, aby dzieci oczekiwały na przyjazd busa koło Pana Sołtysa Zbigniewa Łącza.

6.W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.

7.W czwartek dzień modlitw o nowe powołania zakonne i kapłańskie oraz nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio.

8.W piątek od godz. 9:00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

9.W sobotę na godz. 9:00 do prac porządkowych w kościele prosimy pięć kolejnych rodzin.

10.W sobotę o godz. 10:30 próba scholi.

11.W dniach 27-28 września planujemy  pielgrzymkę  autokarową do Niepokalanowa, Lichenia i Kalisza. Koszt 220zł od osoby. Zapisy do 15 września
(przy zapisie prosimy o wpłatę). Plan szczegółowy na plakacie i na stronie parafii.