1. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za datki na cele parafialne.

Równocześnie z radością informujemy, że pewien ofiarodawca wpłacił brakującą kwotę na prace przy organach- za co Mu serdecznie dziękujemy!

2.W dniu wczorajszym prace porządkowe w kościele wykonali: Jan Rząsa, Renata Bańkowska, Ewa Giers i Anna Trojnacka. Dziękujemy za troskę o Sanktuarium oraz ofiarę w kwocie 80 zł.

3.Podziękowania składamy nowożeńcom- Mateuszowi i Dorocie Maziarz za ofiarowanie kwiatów i piękne przyozdobienie świątyni.

4.Msze św. w dni powszednie będą celebrowane od poniedziałku do piątku o godz. 8:00, w sobotę o 18:00. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać bezpośrednio po Mszy św.

5.Jutro liturgiczna Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

6.We wtorek wspomnienie św. Moniki; w środę św. Augustyna; w czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

7.W środę zapraszamy do udziału w Nowennie do Madonny z Puszczy.

8.Zwracamy się z prośbą do dzieci i młodzieży, aby w tym tygodniu przystąpiły
do sakramentu pokuty przed rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym.

9.W sobotę o godz. 9 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania prosimy pięć kolejnych rodzin. Prosimy nie kupować kwiatów.

10.W przyszłą niedzielę po Sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka będzie przeznaczona na WSD w Rzeszowie.