1.Dzisiaj kończy się okres wielkanocny.

2.Wczoraj prace porządkowe w kościele wykonali: Joanna Wilk, Maria Róg, Bożena Babula, Kazimierz Babula, Józef Dębiak, Joanna Cyran, Waldemar Cyran, Julia Cyran, Anna Cyran, Roman Wilk i Barbara Pleban. Bóg zapłać za zakupienie kwiatów, wystrój kościoła i włożony trud.

3.Jutro obchodzić będziemy Święto Matki Kościoła. Msze św. w Ostrowach o godz. 11 i 18. Składka z tego dnia będzie przeznaczona na biedne kościoły naszej diecezji.

4.We wtorek po Mszy św. o 18 spotkanie dla ministrantów i lektorów.

5.Msze św. od środy do soboty będą odprawiane rano o godz. 7:00. W środę Nowenna do Madonny
z Puszczy.

6.Wspomnienia liturgiczne:

-we wtorek św. Barnaby Apostoła

-w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana

-w piątek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

7.W piątek na Mszę św. na godz. 7:00 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców, którzy bezpośrednio po Mszy św. wyruszą na pielgrzymkę do Krakowa- Łagiewnik.

8.W sobotę na godz. 9:00 do prac porządkowych w kościele prosimy parafian z Toporowa z numerów
1- do połowy numeracji.

9.Młodzież gimnazjalna, która przyjęła sakrament bierzmowania proszona jest o odbiór indeksów
w kancelarii parafialnej.

10.W przyszłą niedzielę na sumie chrzest dzieci. Zapisu można dokonać w kancelarii.

11.W związku ze zbliżającą się Uroczystością Bożego Ciała informujemy, że trasa procesji eucharystycznej będzie przebiegać od kościoła w kierunku Zagrody i koło cmentarza.

I ołtarz– koło państwa Elżbiety i Gustawa Rzeszutek (odpowiedzialni mieszkańcy Kolonii)

II ołtarz koło Państwa Janiny i Zygmunta Rzeszutek (mieszkańcy Zagród)

III ołtarz koło cmentarza (parafianie z Szydłowca i Toporowa)

IV ołtarz przy sklepie ABC (mieszkańcy Przyłęka)

1. Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na cele parafialne.

13.Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Medjugorie proszone są, aby do 20 czerwca dokonać wpłaty u ks. Piotra: 90zł i 180 Euro.

14.Informujemy, że 20 czerwca o godz. 19:00 w Parku Sybiraków w Rzeszowie rozpocznie się Koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”. Dojazd indywidualny.

15. W środę o godz. 19:00 próba chóru.