1.Serdecznie dziękujemy nowożeńcom: Agnieszce i Mateuszowi za ofiarowanie kwiatów do wystroju kościoła. Podziękowania składamy także: Andrzejowi Piłat, Eugeniuszowi Babiarz, Zdzisławowi Gacek, Stanisławowi Wilk i Teresie Siuzdak za wykonane wczoraj prace porządkowe w kościele oraz za złożona ofiarę w kwocie 100zł.

2.Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

3.Ofiary składane na tace są przeznaczone na cele diecezjalne. Po każdej Mszy św. istnieje możliwość wsparcia poszkodowanych w tegorocznych powodziach poprzez złożenie datków do puszek.

4.Msze św.  dni powszednie będą celebrowane o godz. 18:00. Po Mszy św. przez cały miesiąc czerwiec będziemy modlić się słowami litanii do Serca Pana Jezusa. Przez cały tydzień trwa Nowenna do Ducha św.

5.W tym tygodniu przypadają I Czwartek i Piątek miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.

6.W środę Nowenna do Madonny z Puszczy. W tym dniu zapraszamy uczniów klas VII do udziału we Mszy św. i spotkaniu przygotowującym do sakramentu bierzmowania.

7.W czwartek nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio i modlitwy o nowe powołania kapłańskie.

8.W piątek od godz. 9:00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

9.W sobotę na godz. 9:00 do prac porządkowych w kościele prosimy parafian z Foców i Fraszek. O godz. 10:30 próba scholi.

10.W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu wielkanocnego.