1.W dniu wczorajszym prace porządkowe wykonali: Justyna Stobierska, Danuta Cyran, Magdalena Mokrzycka, Kazimierz Foc, Ewelina Nowicka. Dziękujemy za włożony trud i poświęcony czas oraz za ofiarę w kwocie 100zł.

2.Dzisiaj po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na organizację kolonii „Caritas” w Myczkowcach dla dzieci polskiego pochodzenia z Ukrainy. Prosimy o wsparcie tej szlachetnej akcji.

3.W dniu dzisiejszym w naszym Państwie odbywają się wybory do Europarlamentu. Spełnijmy obywatelski obowiązek biorąc w nich udział.

4.Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w sobotę o godz. 8:00.

5.Od poniedziałku do środy wypadają dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy- Dni Krzyżowe. Prosimy o liczny udział w tych nabożeństwach.

-w poniedziałek procesja pod figurę Matki Bożej na Dróżkach Różańcowych

-we wtorek pod krzyż na Zagrodach

-w środę pod krzyż przy cmentarzu.

6.W piątek zakończenie nabożeństw majowych. Znajdźmy czas, aby w ostatnim tygodniu wyrazić swą cześć do Matki Najświętszej uczestnicząc w „majówkach”.

7.W piątek święto Nawiedzenia NMP i rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

8.W sobotę na godz. 9:00 do prac porządkowych w kościele prosimy pięć kolejnych rodzin. prosimy nie kupować kwiatów.

9.W sobotę na godz. 8:00 zapraszamy do wspólnej modlitwy z racji I soboty.

10.W tym tygodniu odbędą się spotkania:

-w czwartek po Mszy św. dla ministrantów i lektorów

-w piątek po Mszy św. spotkanie KSM-u i próba chóru

-w sobotę o 10:30 próba scholi

11.W przyszłą niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na cele diecezjalne. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w tegorocznych powodziach.