1.Od dzisiaj rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2.Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za złożony dar ołtarza- w kwocie 1.000zł na cele parafialne. Bóg zapłać!

3.Podziękowania składamy także rodzicom dzieci z klas IV za wykonane wczoraj prace porządkowe  w kościele.

4.Wspomnienia liturgiczne:

-we wtorek Święto św. Macieja Apostoła

-w czwartek Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana, męczennika- Patrona Polski

5.W poniedziałek na godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VII SP. Obecność obowiązkowa.

6.W środę Nowenna do Madonny z Puszczy; w czwartek nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

7.W tym tygodniu odbędą się spotkania:

-w środę po Mszy św. dla ministrantów i lektorów

-w piątek po Mszy św. dla KSM-u

– w sobotę o 10:30 próba scholi

8.W sobotę o godz. 9:00 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania prosimy pięć kolejnych rodzin.

9.Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na działalność katolickiego radia Via w Rzeszowie.

10.W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić VII rocznicę koronacji obrazu Madonny
z Puszczy. Prosimy o udekorowanie okien obrazami Madonny Ostrowskiej. Na Sumie
o godz. 11:00 razem z leśnikami będziemy dziękować Bogu za to wydarzenie. Uroczystościom będzie przewodniczył J.E. Ks. Biskup Jan Wątroba- ordynariusz naszej diecezji.

Składka będzie przeznaczona na cele parafialne. Prosimy Strażaków z Ostrów i Przyłęka o przybycie na Mszę św. w strojach galowych na czele z pocztami sztandarowymi oraz
o pomoc w kierowaniu ruchem.