1.Serdeczne podziękowania składamy tym rodzicom dzieci komunijnych, dzieci z klas IV oraz młodzieży bierzmowanej, którzy w minionym tygodniu podjęli się prac porządkowych wokół naszego Sanktuarium. Niestety, ale tylko 28 osobom (z ponad 80) zależało na tym, aby podjąć te prace. Serdecznie dziękujemy. Podziękowania składamy także rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za prace porządkowe w kościele, zakup kwiatów i dekoracje.

2.Dzisiaj po Mszy św. 0 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Na Sumie Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
O 15:00 Nabożeństwo majowe i Msza św.

3.Składka dzisiejsza jest przeznaczona na WSD w Rzeszowie.

4.Msze św. połączone z nabożeństwami majowymi będą odprawiane w ciągu tygodnia
o godz. 18:00. Zachęcamy do udziału. Niech nasz liczny udział będzie dowodem, że nasze Sanktuarium rozbrzmiewa modlitwą i czcią do Matki Bożej.

5.Wspomnienia liturgiczne:

-w poniedziałek Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

-w środę Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika- Patrona Polski

6.We wtorek po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla dzieci z klas IV z racji rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.

7.W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży KSM-u.

8.W sobotę o godz. 9:00 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania prosimy Rodziców dzieci
z klas IV.

9.W sobotę o godz. 10:30 próba scholi.

10.Dzieci z klasy IV oraz ich rodziców zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty
w tym tygodniu. W przyszłą niedzielę na Sumie Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.

11.Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na działalność  Katolickiego Radia Via w Rzeszowie.