1.Serdeczne podziękowania składamy rodzicom młodzieży, która przystąpiła do sakramentu bierzmowania: za prace porządkowe w kościele, zakup kwiatów i za dar ołtarza w kwocie 4.300zł (z czego 1.600zł na relikwiarz św. Ojca Pio). Podziękowania składamy także Panu Organiście, Chórowi Parafialnemu i scholi za piękną oprawę muzyczną uroczystości bierzmowania.

2.Dzisiejsza składka jest przeznaczona na działalność charytatywną „Caritas” naszej diecezji. Po sumie procesja na cmentarz. O godz. 15:00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3.Msze św. w dni powszednie będą celebrowane o godz. 18:00. W tym tygodniu przypadają I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.

4.Wspomnienia liturgiczne:

-w poniedziałek św. Katarzyny ze Sieny, Patronki Europy

-we wtorek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski

-w sobotę św. Floriana, patrona Strażaków

5.Od środy rozpoczną się nabożeństwa majowe. Zapraszamy so udziału. Prosimy
o wywieszenie w tym tygodniu flag narodowych.

6.W środę od godz. 8:00 rozpoczną się prace porządkowe wokół naszego Sanktuarium.
O podjęcie tych prac prosimy rodziców dzieci klas III i IV oraz rodziców młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania. Prosimy o zabranie ze sobą potrzebnego sprzętu (motyki, sekatory ,kosze, wykaszarki). Potrzebny będzie również traktor.

7.W czwartek od godz. 9:00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Po Mszy św. próba dla dzieci przed komunią. Po Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio.

8.W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek mszy niedzielny. Majówka po sumie.

9.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7:30 zmiana tajemnic różańcowych. Na sumie uroczystość I Komunii Świętej. Składka przeznaczona będzie na WSD w Rzeszowie.

10.Na stoliku pod chórem znajdują się książeczki o Bożym Miłosierdziu.

11.Spwiedź św. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin odbędzie się w sobotę od godz. 14:00 do 15:00.

12.Skarbonki z jałmużna wielkopostną prosimy składać na bocznych ołtarzach.