1.Od dzisiaj w naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Oby te dni wniosły jak najwięcej dobra duchowego dla każdego z nas. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych oraz wystawienie najświętszego Sakramentu. Niech każdy z nas znajdzie czas, aby w ciszy polecić Bogu swoje intencje.

12:00-13:00- Róże Mężczyzn

13:00-14:00- mieszkańcy Przyłęka i Toporowa

14:00-15:00- Róże Kobiet

2.Składka dzisiejsza jest przeznaczona na opłacenie rachunku za ogrzewanie kościoła.

3.Uprzejmie prosimy Zelatorów Róż Różańcowych o zorganizowanie zbiórki pieniężnej na kwiaty do Bożego Grobu i wystroju naszej świątyni na Święta Wielkanocne.

4.Msze św. w czasie Rekolekcji będą odprawiane według porządku zamieszczonego w programach rekolekcji. Każdy katolik powinien uczestniczyć w rekolekcjach i wysłuchać nauk stanowych.

5.W środę w czasie każdej Mszy św. będą zbierane ofiary dla ks. Rekolekcjonisty. Jest to forma wynagrodzenia za podjęty trud w prowadzeniu rekolekcji. Prosimy o ofiarność na ten cel.

6.W czwartek dzień spowiedzi:

-od 11:00-12:00 Ostrowy Tuszowskie, Przyłęk i Szydłowiec

-od 15:30- 17:00 Ostrowy Tuszowskie i Przyłęk

-od 17:30-18:00 w Ostrowach Tuszowskich

O godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza święta. Prosimy o skorzystanie z sakramentu pokuty.

7.W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej zostanie odprawione o godz. 20:00; po nim Msza św.
z błogosławieństwem dla uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

8.W sobotę od godz. 9:00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii. Msza św. w sobotę o godz. 18:00.

9.Przyszła niedziela obchodzona będzie jako Niedziela Palmowa. Tym dniem rozpoczniemy Wielki Tydzień. Na sumie poświęcenie palm z procesja wokół kościoła. Palmy wykonane własnoręcznie zostaną nagrodzone.

10.Po Każdej Mszy św. można zakupić „paschaliki” po 3 zł. niech w każdej rodzinie będzie on zapalony w czasie Wielkanocnego świętowania. Można również zakupić kartki świąteczne po 2 zł.

11.sprzątanie kościoła przed świętami odbędzie się w Wielką Środę (17 kwietnia). Do tych prac prosimy 10 kolejnych rodzin.

12.W czwartek o godz. 19:00 próba chóru. W piątek o 19:00 spotkanie KSM-u.