1.Wczoraj prace porządkowe w kościele wykonali: Janina Rzeszutek, Dorota Rzeszutek, Alicja Pogoda, Barbara Trojnacka, Stanisław Piłat. Bóg zapłać za włożony trud, poświęcony czas, zakup kwiatów i złożoną ofiarę w kwocie 40 zł.

2.Dzisiejsza niedziela jest obchodzona w Kościele jako Dzień modlitwy, postu
i solidarności z misjonarzami. Po każdej Mszy św. istnieje możliwość złożenia ofiary do puszek na pomoc misjonarzom.

3.Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na cele parafialne. Ofiarodawcom składamy Bóg zapłać!

4.Po każdej Mszy świętej można zakupić baranki wielkanocne w cenie 5 zł.

5.Dzisiaj o godz. 15:00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym.

6.Msze św. w dni powszednie będą celebrowane o godz. 18:00.

7.We wtorek liturgiczna Uroczystość św. Józefa- Oblubieńca NMP. Po Mszy św.
w tym dniu próba chóru.

8.W środę Nowenna do Madonny z Puszczy. Zapraszamy wszystkich czcicieli.

9.W piątek o godz. 18:00 Droga Krzyżowa. Zachęcamy i prosimy o liczne uczestnictwo- szczególnie dzieci i młodzież. Po Mszy św. spotkanie KSM-u.

10.W sobotę o godz. 10:30 próba scholi.

11.Informacja dla kandydatów do bierzmowania. Egzamin przed bierzmowaniem odbędzie się:

-25 marca (poniedziałek) po Mszy św. dla uczniów klasy VIII SP

-26 marca (wtorek) po Mszy św. dla uczniów klasy III Gim.

12.Informujemy, że rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach od 7 do 10 kwietnia. Spowiedź przedświąteczna będzie mieć miejsce 11 kwietnia. Rekolekcje będą związane z wprowadzeniem do naszego kościoła relikwii św. Ojca Pio. Szczegółowy plan zostanie podany w późniejszym terminie. Rekolekcje będzie głosił ks. Łukasz Bankowski- student z Rzymu.