1.W dniu wczorajszym prace porządkowe w kościele wykonali: Grzegorz Smoła, Krystyna Kędzior, Halina Piechota, Krystyna Rzeszutek, Witold Wyparło. Bóg zapłać za włożony trud, poświęcony czas i zakup kwiatów.

2.Dzisiejsza składka jest przeznaczona na WSD w Rzeszowie. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

3.Msze św. w dni powszednie będą odprawiane o godz. 17:00.

4.W poniedziałek liturgiczne święto św. Kazimierza Królewicza. Jest to dzień imienin pierwszego biskupa rzeszowskiego, biskupa Seniora Kazimierza Górnego. Dostojnego Solenizanta polecajmy w naszych modlitwach.

5.W środę rozpoczniemy 40- dniowy okres Wielkiego Postu. Jest to czas, w którym poprzez rozważanie Słowa Bożego, modlitwę, podjęte postanowienia oraz spełnianie uczynków miłosierdzia wobec bliźnich będziemy przygotowywać się do Świąt Wielkanocnych.
Msze św. w tym dniu, połączone z obrzędem posypania głów popiołem będą celebrowane:

-o 11:00 w Ostrowach Tuszowskich, po Mszy Nowenna do Madonny z Puszczy

-o 16:00 w Przyłęku

-o 17:00 w Ostrowach.

W środę popielcową obowiązuje nas post ścisły- ilościowy i jakościowy.

6.W czwartek dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne z racji  Pierwszego Czwartku.

1. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:

-w każdy piątek Droga Krzyżowa: w Przyłęku o 16:00, w Ostrowach o 17:00

– w niedziele Wielkiego Postu- Gorzkie Żale: w Przyłęku po Mszy św. o 9:00, w Ostrowach o 15:00.

8.W czwartek po Mszy św. zbiórka dla ministrantów, w piątek spotkanie
KSM-u, a w sobotę o godz. 10:30 próba scholi.

9.W przyszłą niedzielę na Mszy św. po Gorzkich Żalach zostaną poświęcone modlitewniki
i krzyże dla kandydatów do bierzmowania. Prosimy, aby młodzież z rodzicami przybyli na Gorzkie Żale i Msze św.