1.Informujemy, że składka z ubiegłej niedzieli wyniosła: 5179zł + 50 Euro. Na tacę złożono: 2,729zł, do kopert: 2450zł + 50 Euro. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom! Do spłaty pozostaje nam 39.198zł.

2.Msze św. w dni powszednie będą celebrowane o godz. 17:00.

3.We wtorek o godz. 17:00 odbędzie się w kościele parafialnym spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz ich Rodziców. Obecność obowiązkowa.

4.W środę zapraszamy na Nowennę do Madonny z Puszczy.

5.W tym tygodniu przypadają I Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.

6.W piątek od godz. 9:00 odwiedzimy chorych z posługa sakramentalną.

7.W piątek na godz. 17:45 zapraszamy wszystkie osoby, które swoim śpiewem chciałyby zasilić tworzący się chór parafialny. Zapraszamy dziewczęta i Panie oraz młodzieńców i Panów, którzy poprzez śpiew pragną ubogacać liturgię
w Naszym Sanktuarium. Spotkanie odbędzie się w kościele.

8.W sobotę na godz. 9:00 do sprzątania kościoła zapraszamy pięć kolejnych rodzin.
O godz. 10:30 w sobotę próba scholi.

9.Informujemy, że z intencji pogrzebowych za śp. Edwarda Rumana zostaną odprawione Msze św. gregoriańskie przez ks. Prałata Józefa Urbaniaka.
O terminie mszy zostanie poinformowana Rodzina.

10.W przyszłą niedzielę po Sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka będzie przeznaczona na WSD w Rzeszowie.

11.Pan Sołtys Jarosław Rzeszutek serdecznie dziękuje wszystkim mieszkańcom za liczny udział w wyborach na sołtysa wsi. Dziękuje za zaufanie, jakim został po raz kolejny obdarzony.