Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich
Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich

1.Informujemy, że składka z ubiegłej niedzieli, która była przeznaczona na ogrzewanie kościoła wyniosła: 2,544zł. Bóg zapłać za złożone ofiary!

2.Prace porządkowe w kościele w dniu wczorajszym wykonali: Krystyna Rzeszutek, Helena Lubacz, Kazimiera Dudek, Natalia Maciąg, Edyta Lubera. Serdecznie dziękujemy za troskę o nasze Sanktuarium oraz za zakup kwiatów.

3.Dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele parafialne- spłatę długów. Z góry dziękujemy za złożone ofiary.

4.Przypominamy, że dzisiaj w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ostrowach Tuszowskich, w godz. 8-13:00 odbywają się wybory na sołtysa wsi. Osoby uprawnione do głosowania są proszone o zabranie ze sobą dowodów osobistych. Zebranie wyborcze w Toporowie o godz. 15:00 w świetlicy wiejskiej.

5.Msze święte w dni powszednie będą celebrowane o godz. 17:00.

6.W środę zapraszamy na Nowennę do Madonny z Puszczy.

7.W piątek liturgiczne Święto Katedry św. Piotra, Apostoła.

8.W sobotę wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

 

Zamknij menu