1.Wczoraj prace porządkowe w kościele wykonali: Jakub Nowak, Marta Nowak, Janina Jędrzejowska, Gizela Bańka, Teresa Rzeszutek, Paulina Bezak, Krystyna Posłuszna, Paweł Kazan, Zbigniew Czajkowski. Bóg zapłać za poświęcony czas, włożony trud i złożoną ofiarę w kwocie 100zł.

2.Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

3.Ubiegłej niedzieli w czasie spektaklu „Betlejem polskie” została złożona ofiara na organy w kwocie 1719zł. Bóg zapłać!

4.Serdeczne podziękowania składamy Panu Karolowi Kudej za odśnieżenie parkingu i drogi dojazdowej do kościoła.

5.Dzisiaj w Szkole Podstawowej w Ostrowach Tuszowskich o godz. 17:00 rozpocznie się spotkanie opłatkowe, na które zapraszamy członków Żywego Różańca, ministrantów i lektorów, scholanki, Radę Parafialną, młodzież KSM-u. Organizatorami spotkania są Panie z Parafialnego Zespołu Caritas.

6.W poniedziałek o godz. 9:00 ks. Piotr rozpocznie wizytę duszpasterską od rodzin na Focach, następnie odwiedzi rodziny na Fraszkach i w Toporowie.

7.Jutro o godz. 14:00 zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa za śp. Stefana Kobę, pochodzącego z Przyłęka.

8.Msze św. w dni powszednie będą celebrowane o godz. 17:00.

9.W środę zapraszamy na Nowennę do Madonny z Puszczy. W tym dniu uczcimy także św. Jana Pawła II.

10.W piątek liturgiczne wspomnienie św. Antoniego, opata.

11.W sobotę, 19 stycznia przypada Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara- głównego Patrona naszej diecezji.

12.W dniach od 18 stycznia do 25 stycznia będziemy przeżywać  w Kościele kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan „ Dąż do sprawiedliwości”.

13.W dniach 22-27 stycznia z udziałem Ojca św. Franciszka odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Módlmy się o owoce tego spotkania.

14.W tym tygodniu odbędą się spotkania:

-w czwartek po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów,

-w piątek spotkanie dla młodzieży KSM-u,

-w sobotę o godz. 10:30 próba scholi.

15.Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na cele parafialne- spłatę długów. Prosimy o ofiarność na ten cel.