1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako dzień pamięci o misjonarzach. Po każdej Mszy św. można nabyć u ministrantów kadzidło i kredę. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na misje.

2. Na godz. 17:30 do naszego Sanktuarium zapraszamy wszystkich na spektakl „Betlejem polskie” w wykonaniu naszych parafian.

3. Kolędnicy misyjni zebrali ofiarę: 4,372zł. Bóg zapłać kolędnikom za podjęty trud, rodzinom za życzliwe przyjęcie.

4. Informujemy, że do Parafii Równe (diecezja opolska) zostało przekazane 40 intencji pogrzebowych za śp. Annę Stec. Z intencji pogrzebowych za śp. Radosława Komanieckiego zostaną odprawione Msze św. gregoriańskie:

-od 15 stycznia do 14 lutego -u Ojców Kombonianów w Krakowie,
-od 1 do 30 marca w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego
w Rzeszowie.

1. Msze św. w tym tygodniu w dni powszednie będą odprawiane o godz. 7:00.

2. W poniedziałek od godz. 9:00 ciąg dalszy kolędy w Ostrowach Tuszowskich; we wtorek, środę i czwartek od godz. 15:00; w piątek od godz. 9:00.

3. W sobotę na godz. 9:00 do prac porządkowych w kościele prosimy pięć kolejnych rodzin.

4. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na WSD w Rzeszowie,

5. W następną niedzielę zapraszamy członków wszystkich grup parafialnych na spotkanie noworoczno-opłatkowe, które odbędzie się o godz. 17:00 w Centrum Edukacyjnym w Ostrowach.

6. PZU informuje, że opłaty za ubezpieczenie budynków będzie można uregulować w Remizie Straży Pożarnej w Ostrowach Tuszowskich w każdą sobotę stycznia w godzinach od 14:00-18:00.