Ogłoszenia duszpasterskie

1. Wczoraj prace porządkowe w kościele wykonali: Michalina Marciniak, Teresa Namczyk, Wiesława Namczyk, Małgorzata Cyran, Bożena Rzeszutek, Bernadeta Kopeć. Bóg zapłać za poświęcony czas, włożony trud i ofiarę w kwocie 120 zł.

2. Zelatorów Róż Różańcowych prosimy o zgłoszenie w zakrystii liczby osób, które wezmą udział w spotkaniu noworoczno-opłatkowym.

3. Jutro o godz. 16:00 w Ostrowach zostanie odprawiona Msza św. i nabożeństwo na zakończenie roku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msza św. na zakończenie roku w Przyłęku o godz. 15:00.

4. We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki- Nowy Rok. Porządek mszy niedzielny.

5. W środę od godz. 15:00 dalszy ciąg kolędy w Przyłęku. Msza św. w środę i czwartek rano o godz. 7:00.

6. W czwartek od godz. 15:00 rozpoczniemy kolędę w Ostrowach Tuszowskich- od Pana Organisty i Jego Rodziców.

7. W piątek od godz. 9:00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Msza św.
    o godz. 17:00, w Przyłęku o 16:00.

8. W sobotę Msza św. rano o godz. 7:00. Od godz. 9:00 rozpoczęcie wizyty duszpasterskiej w Szydłowcu, a od godz. 13:00 w Toporowie, Fraszkach i Focach.

9. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.

10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego- Trzech Króli. Na Mszy św. o godz. 7:30 zostanie poświęcona kreda i kadzidło, które będzie można nabyć po każdej Mszy św. Złożone z tej racji ofiary będą przeznaczone na pomoc misjonarzom. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Na godz. 17:30 zapraszamy wszystkich do obejrzenia spektaklu „Betlejem polskie” w wykonaniu naszych parafian. Podczas występu zbierane będą ofiary na kontynuację prac przy zabytkowych organach. Serdecznie zapraszamy!