Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich
Parafia pod wezwaniem NMP w Ostrowach Tuszowskich

1.W minionym tygodniu prace porządkowe w kościele wykonali:
Piotr Gąsior, Mieczysław Magda, Marta fryc, Małgorzata Piekarska. Bóg zapłać za włożony trud, poświęcony czas i zakup kwiatów. Kolejne sprzątanie kościoła odbędzie się przed odpustem- 14.08 (wtorek). Na ten dzień prosimy do sprzątania  rodziny z Zagród, Fraszek i Foców.

  1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie.

  2. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.

  3. Msze św. w dni powszednie będą odprawiane rano o godz. 8:00. Wszelkie sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać bezpośrednio po Mszy św.

  4. Wspomnienia liturgiczne:

-w poniedziałek Święto Przemienienia Pańskiego

-w środę wspomnienie św. Dominika, kapłana oraz Nowenna do Madonny
z Puszczy

-w czwartek św. Teresy Benedykty od Krzyża ( Edyty Stein) – Patronki Europy

-w piątek św. Wawrzyńca

-w sobotę św. Klary.

  1. W sobotę o godz. 9:00 rozpoczną się prace przy porządkowaniu terenu wokół kościoła, na Dróżkach Różańcowych i przy kaplicy. Do tych prac prosimy parafian z Ostrów Tuszowskich od numeru 131 do końca oraz parafian z Toporowa. Prosimy zabrać ze sobą motyki, grabie, kosze do wynoszenia śmieci i chwastów. Potrzebne będą również wykaszarki, ciągnik z przyczepą. Uprzejmie prosimy, aby wszyscy przybyli do wykonania tych prac.

  2. We wtorek o godz. 17:00 zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa za śp. Jacka Krupę.

  3. Zachęcamy do zakupu i lektury pasy katolickiej.

Zamknij menu