1.W minionym tygodniu prace porządkowe w kościele wykonali:
Trojnacka Barbara, Pogoda Alicja, Rzeszutek Krzysztof, Czachor Zofia, Tomala Zofia, Czachor Genowefa. Bóg zapłać za wykazaną troskę o nasze Sanktuarium i za ofiarę w kwocie 120 zł.

Nowożeńcom-Victorowi i Monice dziękujemy za kwiaty do wystroju kościoła. Podziękowania składamy również Panu Arkadiuszowi Gackowi za prace wykonane na rzecz Parafii.

1. Msze św. w dni powszednie będą celebrowane rano o godz. 8:00. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać bezpośrednio po Mszy.
  2. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne NMP z Góry Karmel.
  3. W środę zapraszamy na Nowennę do Madonny z Puszczy.
  4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na prace przy zabytkowych organach. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

6.W sobotę na godz. 9:00 do prac porządkowych w kościele prosimy pięć kolejnych rodzin.

1. Osobom, które biorą udział w pielgrzymce do Włoch przypominamy, że wyjazd będzie miał miejsce w nocy z piątku na sobotę (21 lipca) o godz. 3:00 z parkingu przy kościele parafialnym w Ostrowach Tusz.
  2. Zachęcamy do zakupu i lektury pasy katolickiej.