1. W minionym tygodniu prace porządkowe w kościele wykonali:
    Janina Rzeszutek, Dorota Rzeszutek, Halina Piechota, Jadwiga Herduś, Stanisław Piłat. Bóg zapłać za wykazaną troskę o nasze Sanktuarium i zakupienie kwiatów.
  2. Msze św. w dni powszednie będą celebrowane rano o godz. 8:00. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać bezpośrednio po Mszy.

3.Wspomnienia liturgiczne:

– w środę Święto św. Benedykta- patrona Europy

– w czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

-w piątek wspomnienie świętych pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta.

1. W środę zapraszamy na Nowennę do Madonny z Puszczy.

5.W sobotę na godz. 9:00 do prac porządkowych w kościele prosimy pięć kolejnych rodzin. Prosimy nie kupować kwiatów.

1. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na prace przy zabytkowych organach.

7.W przyszłą niedzielę po Sumie odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych, połączone z modlitwą za kierowców i wszystkich podróżujących. Ofiary składane podczas poświęcenia będą przekazane na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.

1. Zachęcamy do zakupu i lektury pasy katolickiej.