1.W minionym tygodniu prace porządkowe w kościele wykonały: Alina Gacek, Danuta Gacek, Krystyna Sobowska. Dziękujemy nowożeńcom: Zofii
i Romanowi za kwiaty do wystroju naszej świątyni.

1. Msze św. w dni powszednie będą celebrowane o godz. 18:00, za wyjątkiem wtorku, kiedy Msza będzie celebrowana rano o godz. 7:00.

2. Wspomnienia liturgiczne:

-w poniedziałek św. Barnaby- Apostoła

-w środę św. Antoniego z Padwy

– w czwartek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

1. W środę zapraszamy na Nowennę do Madonny z Puszczy. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań.

2. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

3. W sobotę na godz. 9:00 prosimy do prac porządkowych w kościele pięć kolejnych rodzin.

4. W tym tygodniu odbędą się spotkania:

-w czwartek po Mszy św. dla LSO

-w piątek po Mszy św. dla KSM-u

– w sobotę o 10:30 próba scholi

8.W przyszłą niedzielę na Sumie chrzest dzieci. Zapisu do chrztu można dokonać w kancelarii parafialnej.

1. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na prace przy zabytkowych organach. Prosimy o ofiarność.

2. Informujemy, że w dniach od 28 czerwca do 27 lipca w Parafii Kunów, ks. Damian Zieliński odprawi Msze święte gregoriańskie za śp. Ewę Kubik,

z intencji pogrzebowych.

3. Gorąco zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która znajduje się przedsionku kościoła.