1.W minionym tygodniu prace porządkowe w kościele wykonali: Teresa Rzeszutek, Marta Nowak, Janina Jędrzejowska, Krystyna Posłuszny, Zbigniew Czajkowski, Stanisława Bańka, Paulina Bezak. Bóg zapłać za włożony trud oraz ofiarę w kwocie 140 zł.

2. Serdeczne podziękowania składamy osobom, które były zaangażowane w przygotowanie ołtarzy eucharystycznych na Boże Ciało; Strażakom dziękujemy za kierowanie ruchem.

3.Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie.

4.Msze Św. w dni powszednie będą celebrowane:

-w Przyłęku o 17:00 (od poniedziałku do czwartku)

-w Ostrowach o 18:00 codziennie

5.Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci do sypania kwiatów podczas procesji. Dzieci komunijne prosimy o przychodzenie w strojach komunijnych.

6.Przez cały miesiąc czerwiec będziemy oddawać cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

7.Ożywiajmy kult Matki Bożej w naszym Sanktuarium poprzez pisanie próśb i podziękowań do Madonny z Puszczy.
8. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. w tym dniu poświęcenie wianków, ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.

9.W piątek przypada liturgiczna Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu jest dyspensa od pokarmów mięsnych.

1. W Sobotę o godz. 7:00 z parkingu przy kościele parafialnym wyrusza pielgrzymka dla dzieci komunijnych i rocznicowych oraz ich rodzin do Krakowa.

2. W sobotę o godz. 9:00 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania prosimy pięć kolejnych rodzin. Prosimy nie kupować kwiatów.

3. W tym tygodniu odbędą się spotkania:

– we wtorek po Mszy św. dla ministrantów i lektorów

– w środę o 18:00 dla kandydatów do bierzmowania z klas II Gimnazjum i klasy VII Szkoły Podstawowej

1. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.