1. Bóg zapłać za troskę o nasz kościół wyrażoną poświęconym czasem, włożonym trudem i zakupieniem kwiatów.

2. Msze św. w dni powszednie będą celebrowane o godz. 18:00.

3. W tym tygodniu wypadają: I Czwartek, Piątek i Sobota. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.

4. W środę zapraszamy wszystkich czcicieli Madonny z Puszczy na cotygodniową Nowennę.

5. W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej- Boże Ciało. Porządek Mszy taki jak w niedzielę. Po Sumie procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy:

-I ołtarz koło Państwa Dudków- mieszkańcy Kolonii

– II ołtarz na Zagrodach koło Krzyża- mieszkańcy Zagród

– III ołtarz koło Państwa Janiny i Zygmunta Rzeszutek- mieszkańcy Przyłęka

– IV ołtarz koło Państwa Luberów- mieszkańcy Szydłowca i Toporowa.

Jak najliczniej zgromadźmy się na Mszy o godz. 11:00. Dzieci prosimy do sypania kwiatów. Strażaków prosimy do kierowania ruchem. Przez całą oktawę Bożego Ciała również zapraszamy do licznego uczestnictwa.

1. W czwartek o godz. 17:00 z parkingu przy kościele parafialnym udamy się autokarem do Rzeszowa na koncert Jednego Serca- Jednego Ducha. Zapisy na wyjazd trwają do wtorku. Koszt wyjazdu 10 zł.

Do czwartku trwają również zapisy i wpłaty na wycieczkę do Krakowa w dniu 9 czerwca dla dzieci komunijnych i rocznicowych oraz ich rodzin. Koszt 75 zł od osoby.

1. W piątek od godz. 9:00 odwiedzimy chorych z posługa sakramentalną.

2. W tym tygodniu odbędą się spotkania:

-we wtorek po Mszy dla LSO

-w piątek po Mszy KSM

-w sobotę o godz. 10:30 próba scholi

1. W przyszłą niedzielę po Sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona będzie na WSD w Rzeszowie.

2. W związku z wejściem w życie Ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że indywidualne ofiary składane do kopert będą jak do tej pory wpisywane do zeszytu ofiarodawców, ale nie będą podawane do publicznej wiadomości.

3. Wspomnienia liturgiczne:

– we wtorek św. Urszuli Ledóchowskiej

-w piątek św. Justyna, męczennika

-w sobotę Uroczystość Rocznicy Konsekracji Katedry Rzeszowskiej

1. W sobotę na godz. 9:00 do sprzątania kościoła prosimy pięć kolejnych rodzin.