1. W minionym tygodniu prace porządkowe w kościele wykonali:

-w poniedziałek rodzice młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania,

-w sobotę: Stanisława Czachor, Janina Rzeszutek, Maria Czachor, Małgorzata Czachor, Magdalena Czachor, Krystyna Płusak, Maria Pipała. Rodzicom młodzieży dziękujemy za zakupienie kwiatów do wystroju kościoła, natomiast Paniom, które wczoraj sprzątały kościół pragniemy podziękować za złożoną ofiarę 140 zł, która została przeznaczona na dokupienie kwiatów. Bóg zapłać wszystkim!

1. Dzisiaj na Sumie zgromadzimy się na Mszy św. dziękczynnej za dar koronacji cudownego obrazu Madonny z Puszczy – w VI rocznicę tego wydarzenia. Uroczystościom przewodniczyć będzie J.E. Ks. Biskup Edward Białogłowski.

Na tę uroczystość przybędą także Leśnicy z  prastarej Puszczy Sandomierskiej.

1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na prace remontowo0konserwatorskie przy naszych organach. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać!

1. Msze św. w ciągu tygodnia, połączone z nabożeństwami majowymi będą celebrowane o godz. 18:00. Zachęcamy do licznego uczestnictwa.

1. W poniedziałek obchodzić będziemy święto N.M.P. Matki Kościoła. Msze św.

w kościele parafialnym o godz. 11:00 i 18:00.

1. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana; w sobotę wspomnienie św. Filipa Nereusza.

1. W tym tygodniu odbędą się spotkania:

-w piątek po Mszy św. KSM-u,

– w sobotę o godz. 10:30 próba scholi

1. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Lwowa, proszone są o zgromadzenie się na parkingu przy kościele parafialnym w nocy z piątku na sobotę o godz. 2:15. Przypominamy o obowiązku zabrania  paszportu.

1. W sobotę o godz. 9:00 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do ich wykonania prosimy pięć kolejnych rodzin.

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

2. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.

Życzymy wszystkim dobrego i błogosławionego tygodnia.