1. W minionym tygodniu prace porządkowe w kościele wykonali: Grażyna Ruman, Barbara Śledziona, Barbara Kusik, Monika Kusik, Marek Maziarz, Anna Flis, Kazimiera Pipała. Bóg zapłać za włożony trud i zakup kwiatów do wystroju ołtarzy.

2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy X Tydzień Biblijny połączony z narodowym czytaniem Pisma Świętego. W tym roku zachęcamy do czytania Listu św. Pawła do Rzymian.

3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na prace przy zabytkowych organach z kościoła parafialnego. Wszystkim ofiarodawcom Bóg zapłać!

4. Msze św. w ciągu tygodnia będą celebrowane o godz. 18:00.

5. W poniedziałek po Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II i uczczenie Jego relikwii.

6. W środę cotygodniowa Nowenna do Madonny z Puszczy. Nie zapominajmy

o kierowaniu naszych podziękowań i próśb do Matki Bożej. W tym dniu po nowennie odbędzie się egzamin diecezjalny dla kandydatów do bierzmowania. Prosimy, aby młodzież przybyła na Mszę z rodzicami.

7. W czwartek po Mszy św. spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

8. W piątek po Mszy św. spotkanie KSM-u.

9. W sobotę o godz. 10:30 próba scholi.

10. W sobotę na godz. 9:00 do sprzątania kościoła prosimy pięć kolejnych rodzin.

11. Od następnej niedzieli rozpocznie się w Kościele Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

12. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.