1. Wczoraj prace porządkowe w kościele wykonali: Irena Mazur, Anna Ruman, Maria kudej, Lucyna Kudela, Paweł Boroń, Hubert Ruman, Maria Karkosza. Bóg zapłać za wykazaną troskę o nasze Sanktuarium oraz złożoną ofiarę w kwocie 120 zł.

2. Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych i procesja na cmentarz; natomiast

o godz. 15:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św.

3. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone SA na akcje dobroczynne prowadzone przez Caritas naszej diecezji.

4. Na bocznych ołtarzach są wystawione koszyki, do których można składać skarbonki

z jałmużną wielkopostną.

5. Od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia, który ma nas uwrażliwić na potrzeby potrzebujących ludzi.

6. Msze św. w dni powszednie będą celebrowane o godz. 18:00.

7. W poniedziałek liturgiczna Uroczystość Zwiastowania NMP (przeniesiona

z Wielkiego Postu).

8. W środę zapraszamy wszystkich czcicieli Madonny z Puszczy na cotygodniową Nowennę ku Jej czci. Wszystkie nasze podziękowania i prośby, z którymi przychodzimy na to nabożeństwo kierujmy na kartkach. Ze smutkiem zauważamy, że w ostatnim czasie tych kartek jest bardzo mało. Liczymy na ożywienie tej formy kultu Matki Bożej w naszym Sanktuarium.

9. W tym tygodniu odbędą się spotkania:

-w środę po Mszy św. egzamin parafialny dla kandydatów do sakramentu bierzmowania,

-w czwartek po Mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów,

-w piątek spotkanie KSM-u,

– w sobotę o 10:30 próba scholi.

10.W sobotę na godz. 9:00 prosimy do sprzątania kościoła pięć kolejnych rodzin.

11.W piątek dzień modlitw o błogosławieństwo Boże dla Ojca św. Franciszka i naszej Ojczyzny.

1. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na prace remontowo-konserwatorskie i rozbudowę organów. Zwracamy się z prośba o ofiarność na ten cel. Przypominamy, że prace te wyceniane są na kwotę 300.000zł.

2. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Lwowa proszone są o wpłatę w tym tygodniu po 130 zł od osoby wraz z podaniem swojego numeru PESEL i adresu zamieszkania. Dane te są potrzebne do ubezpieczenia uczestników wyjazdu.

3. Informujemy, że w dniach od 20 kwietnia do 19 maja w Parafii Kunów zostaną odprawione Msze św. gregoriańskie za śp. Stefana Guźdę (z intencji pogrzebowych). Będzie je odprawiał ks. Damian Zieliński.

4. W III Niedzielę Wielkanocną, 15 kwietnia, rozpoczyna się X Tydzień Biblijny połączony z II Narodowym Czytaniem Pisma Świętego. W tym roku będzie czytany list do Rzymian.

5. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.